ارتباط با مدیریت

بایگانی

  سالیانه

  آدرس سایت فیش حقوق پرسنل

  راههای ارتباط مجازی

   

  https://t.me/emcgem_ir
  لینک تلگرام
  https://chat.whatsapp.com/L8dGkvFtqgb7cTm3Mya5RJ
  لینک واتساپ
  @emcgem.ir
  لینگ اینستاگرام
  www.emcgem.ir
  آدرس سایت
  شماره تماس دفتر مرکزی کرمان
  03432132042/43
  شماره تماس کارگاه آبدشت
  03442493141
  آدرس دفتر مرکزی کرمان
  بلوار صدوقی بعداز سه راه سیلو شرکت ذغالسنگ کرمان /شرکت معادن اسفندقه
  آدرس کارگاه آبدشت
  کرمان /بافت/ارزوئیه /معدن آبدشت

آقای مهندس مظفری در جمع پرسنل و سهامداران شرکت حاضر شد

آقای مهندس مظفری در جمع پرسنل و سهامداران شرکت حاضر شد

اولین روز کاری مهندس مظفری با بازدید از معادن  و کارخانه تغلیظ دکتر بیات و حضور در جمع پرسنل و سهامداران شرکت معادن اسفندقه آغاز شد.ایشان تلاش کرد در این بازدید میدانی نشان دهد که حضورش در معادن زیاد خواهد بود و همچنین نشان دهد که برای حل مشکلات و اختلاف نظرها آمادگی دارد تا با تعامل و گفتگو با محوریت منافع و مصالح شرکت  در وهله اول با کمک پیمانکاران ،کارشناسان مرتبط ، و مسئولین شهرستان مشکلات را بر طرف نماید.

مظفری در اولین روز کاری خود پای درد دل پیمانکاران و سهامداران شرکت نشست و از آنها خواست، اجازه دهند تا وی علاوه بر اطلاعات میدانی که طی قریب به یک ماه از محیط کار و شرکت به دست آورده ، صحبت ها ، وعده ها و برنامه های را اعلام کند که متاثر از تجارب و اطلاعات عملی ایشان در معادن باشد.

ایشان در نشست صمیمانه ای که در مسجد داشت علاوه بر شنیدن صحبت های تعدادی از سهامداران و پیمانکاران وعده داد که؛ تلاش خواهد کرد حقوق معوق پرسنل را به روز نماید اموزش و ایمنی را فعال نمایداز نیروی جوان در کنار تجربه استاد کاران استفاده عملیاتی بکند و برای در رفت از این بحران مالی  ، راهکارهای افزایش تولید را در یک کمیته متشکل از کارشناسان فنی بررسی و اجرایی کند . در این دیدار پرسنل بازنشسته درخواست استخدام  فرزندان خود را داشتند ، مشکلاتی را در بخش کمبود سوخت و مواردی دیگر ی راپیمانکاران مطرح نمودند که ایشان بعد از شنیدن صحبت ها ، درد دل ها و نقد هایی که از سوی انها به ساختار شرکت صورت گرفت ، قریب به دو ساعت به انها پاسخ دادند  و در جمع آنها سخنرانی کرد.

پیوند ها

حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی فرمودند:مسئله‌ی تولید مسئله‌ی مهمّی است و به همین جهت امسال هم روی مسئله‌ی تولید تکیه میکنم و توقّع دارم، انتظار دارم که ان‌شاءالله یک جهشی در کار تولید اتّفاق بیفتد،

 


پایگاه خبری :روابط عمومی 


 

 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی أولاد الحسین وعلی أصحاب الحسین فرارسیدن ماه محرم و حماسه حسینی تسلیت باد

 

پایگاه خبری:روابط عمومی

emcgem.ir