ارتباط با مدیریت

بایگانی

  سالیانه

  آدرس سایت فیش حقوق پرسنل

  راههای ارتباط مجازی

   

  https://t.me/emcgem_ir
  لینک تلگرام
  https://chat.whatsapp.com/L8dGkvFtqgb7cTm3Mya5RJ
  لینک واتساپ
  @emcgem.ir
  لینگ اینستاگرام
  www.emcgem.ir
  آدرس سایت
  شماره تماس دفتر مرکزی کرمان
  03432132042/43
  شماره تماس کارگاه آبدشت
  03442493141
  آدرس دفتر مرکزی کرمان
  بلوار صدوقی بعداز سه راه سیلو شرکت ذغالسنگ کرمان /شرکت معادن اسفندقه
  آدرس کارگاه آبدشت
  کرمان /بافت/ارزوئیه /معدن آبدشت

جناب آقای دکتر خادمی طی پیامی فرارسیدن بهار طبیعت،سال۱۴۰۲ وحلول ماه پرفیض مبارک رمضان به کارکنان شرکت معادن اسفندقه تبریک گفتند.
جناب آقای دکتر خادمی طی پیامی فرارسیدن بهار طبیعت،سال۱۴۰۲ وحلول ماه پرفیض مبارک رمضان به کارکنان شرکت معادن اسفندقه تبریک گفتند.

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
🌷🌷🌷🌷
شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ

عید باستانی نوروز، جلوه ای از فرهنگ غنی مردم ایران زمین، سنتی زیبا و دیرینه و پیام آور محبت، صلح، دوستی و مهرورزی است. در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان به استقبال بهار طبیعت و بهار جان می رویم و تحوّل طبیعت را با تحوّل در قلب و جانمان آغاز می نماییم و در این هنگامه برای تعجیل در ظهور امام عصر ( ارواحنا له الفداء ) دست دعا به سوی آستان حضرت دوست بر می داریم.
در این راستا بر خود لازم می‌دانم این روزهای بهار طبیعت و بهار قرآن را تبریک بگویم و برای همه شما خوبان از درگاه پروردگار آرزوی سلامتی جسم و روح را در دو بهار پیش رو داشته باشم.
یک سال دیگر را با همه فراز و فرود‌ها، موفقیت ها و شادکامیهایش، پشت سر نهادیم امیدوارم سال جدید که آغاز آن با ماه مهمانی خدا، ماه پربرکت رمضان مقارن گشته، سالی همراه با میمنت، سربلندی و خیر فراوان برای همه همکاران شرکت معادن اسفندقه باشد.
هروزتان نوروز نوروزتان پیروز

پیوند ها

حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی فرمودند:مسئله‌ی تولید مسئله‌ی مهمّی است و به همین جهت امسال هم روی مسئله‌ی تولید تکیه میکنم و توقّع دارم، انتظار دارم که ان‌شاءالله یک جهشی در کار تولید اتّفاق بیفتد،

 


پایگاه خبری :روابط عمومی 


 

 

شهادت خادم‌الرضا آیت‌الله رئیسی، خدمتگزار محبوب ملت ایران و همراهان محترم ایشان، در ایام ولادت امام‌ رضا (ع)، در میدان «جهادِ خدمت به مردم» را به عموم ملت شریف ایران تسلیت باد .»

 

 

پایگاه خبری:روابط عمومی

emcgem.ir