ارتباط با مدیریت

بایگانی

  سالیانه

  آدرس سایت فیش حقوق پرسنل

  راههای ارتباط مجازی

   

  https://t.me/emcgem_ir
  لینک تلگرام
  https://chat.whatsapp.com/L8dGkvFtqgb7cTm3Mya5RJ
  لینک واتساپ
  @emcgem.ir
  لینگ اینستاگرام
  www.emcgem.ir
  آدرس سایت
  شماره تماس دفتر مرکزی کرمان
  03432132042/43
  شماره تماس کارگاه آبدشت
  03442493141
  آدرس دفتر مرکزی کرمان
  بلوار صدوقی بعداز سه راه سیلو شرکت ذغالسنگ کرمان /شرکت معادن اسفندقه
  آدرس کارگاه آبدشت
  کرمان /بافت/ارزوئیه /معدن آبدشت

آقای شیخ اسدی مدیر روابط عمومی شرکت معادن اسفندقه _______ در پیامی آغاز دهه فجر و سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفتند. متن پیام به شرح ذیل می باشد:
آقای شیخ اسدی مدیر روابط عمومی شرکت معادن اسفندقه _______ در پیامی آغاز دهه فجر و سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفتند. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم وَالْفَجْرِوَلَیَالٍ عَشْرٍ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ  وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ *

مردم غیورایران در 12 بهمن سال 57 بی سابقه ترین استقبال تاریخ معاصر را رقم زدند ؛ استقبال از مردی که نه تنها مرجع و مراد بود ، بلکه رهبری بود که نمونه ای از حکومت اسلامی را در نظام جهانی بنیان گذاشت و این گونه شد که حق آمد و باطل رفت.

اینجانب فرارسیدن ایام فرخنده و مبارک ، دهه فجر را به تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران و به خصوص به همه ی همکاران در شرکت معادن اسفندقه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بهمن 57 با آرمان های امام راحل (ه) و منویات مقام معظم رهبری (امام خامنه ای مدظله العالی)تجدید میثاق نموده و امید آن دارم که با همدلی و وحدت بیش از گذشته در عرصه کار و تلاش به سوی افق های روشن پیش رو حرکت نماییم و با تلاش مضاعف در جهت جهش تولید در پیشرفت کشور عزیزمان گام های مثبتی را به یادگار گذاریم . پیروز و سربلند باشید

پیوند ها

رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، شعار سال 1401 را بر مبنای اهمیت تولید شرکت های دانش بنیان و اشتغال آفرینی مشخص اعلام نمودند.


پایگاه خبری :روابط عمومی 


 

 

به آمریکا بگویید از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر. (شهید دکتر بهشتی) قُلْ مُوتُوا بِغَيْظِكُمْ... بگو با همین خشم (و کینه ای که در دل دارید) بمیرید. (سوره آل عمران،آیه 119)

 

 

پایگاه خبری:روابط عمومی

emcgem.ir