مقام معظم رهبری مدظله العالی روابط عمومی آینه تمام نمای مراکز و سازمان ها و نهادها   پایگاه خبری:روابط عمومی                 emcgem.ir
مقام معظم رهبری مدظله العالی روابط عمومی آینه تمام نمای مراکز و سازمان ها و نهادها پایگاه خبری:روابط عمومی emcgem.ir

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری مدظله العالی روابط عمومی آینه تمام نمای مراکز،سازمان ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه ،ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباط سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی ،امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.

امروزه با پیشرفت و توسعه ی تکنولوژی ،جهان هستی بسیار کوچک می نماید. پهنه ی کره زمین با وجود وسایل ارتباطی دیگر نه دهکده ای جهانی ،بلکه سالن همایش بزرگی شده است که همگان از احوال و کردار یکدیگر باخبرند.

در این میان ،مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفاد می نمایند.روابط عمومی های مستقر در سازمان ها ،نهادها و ارگان ها منعکس کننده اعمال ،کارکرد و رفتار اجزای سازمان های مربوطه هستند.

روابط عمومی های خوب ،نظامند و به تعبیری صحیح تر ،علمی -اسلامی باید همانند آینه ای باشند که منعکس کننده ی درست و واقعی کارکرد ها باشند همچنان که می دانیم آینه دارای خصلت هایی است که روابط عمومی ها نیز دارا است.آینه اشکالات و نواقص ،مزایا و محاسن را به افراد می نمایاند البته به اندازه ی واقعی آن هر آینه از انعکاس حالات و افراد ،برطرف شدن ایرادات و تقویت نقاط قوت است.

بنابراین روابط عمومی اداره و سازمانی می تواند موفق باشد که همچون آینه ای شفاف عمل نماید.

پیوند ها

سال 1398

ای تاج سر عالم و آدم زهرا / از کودکی ام دل به تو دادم زهرا آن روز که من هستم و تاریکی قبر / جان حسنت برس به دادم زهرا . . . عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه

 

 

پایگاه خبری:روابط عمومی

emcgem.ir