پیام تبریک سال نو وعید نوروز۱۳۹۸ رحمان مظفری نژاد مدیرعامل محترم شرکت معادن اسفندقه                                  پایگاه خبری:روابط عمومی                     emcgem.ir
پیام تبریک سال نو وعید نوروز۱۳۹۸ رحمان مظفری نژاد مدیرعامل محترم شرکت معادن اسفندقه پایگاه خبری:روابط عمومی emcgem.ir

بسم الله الرّحمن الرّحیم

یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال

همکاران بزرگوار /باسلام و احترام

                                        سال رونق تولید گرامی باد

بهار طبیعت نوید بخش افکار نو ،کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است ،آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد .این پدیده فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن و نشانه ای از رحمت واسعه ی پروردگار می باشد خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است،ضمن گرامیداشت این روز می توان نوروز باستانی را کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال دانست که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرزو بوم به ارمغان آورده است.

در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام سال «رونق تولید» نامگذاری گردید ، با تلاشی بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود گام برداریم.

فرارسیدن موسم بهار 1398 را به تک تک اعضای خانواده بزرگ شرکت معادن اسفندقه تبریک وتهنیت عرض نموده و در سال جدید سلامتی و بهروزی همه شما عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

                                                             رحمان مظفری

                                                                 مدیرعامل

پایگاه خبری :روابط عمومی

emcgem.ir

پیوند ها

سال 1398

ای تاج سر عالم و آدم زهرا / از کودکی ام دل به تو دادم زهرا آن روز که من هستم و تاریکی قبر / جان حسنت برس به دادم زهرا . . . عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه

 

 

پایگاه خبری:روابط عمومی

emcgem.ir